KIEDY POWSTAŁA FIRMA I JAKIE SĄ JEJ KORZENIE

Firma LinPro założona w 2010 roku składa się z zespołu  doświadczonych pracowników.

Pracując dla firm Parasoft, Symag International, Laser Symag Polska nabyliśmy doświadczenie we wdrożeniach i kompleksowej obsłudze programowej, sprzętowej oraz serwisowej  dużych placówek handlowych takich jak ALMA, ELEA, Supermarket JAN.

Z  rozwiązań zaproponowanych i wdrożonych dotyczących  wirtualizacji  serwerów korzystają: od kilku już  lat  Renault Lisowski, a od 2011 Supermarket Jan w Myślenicach.

NA CZYM NAM ZALEŻY:

Zależy nam na rozwiązaniach nowoczesnych, niezawodnych o wysokiej jakości i dostępności dlatego wybraliśmy najlepsze produkty, które pochodzą z rynków:  wschodniego i  zachodniego. Łączą one jakość i przystępność cenową.  

ZALEŻY NAM NA ZADOWOLENIU KLIENTA Z PROPONOWANYCH PRZEZ NAS PRODUKTÓW I USŁUG.

CO OFERUJEMY:

Jesteśmy jedynym bezpośrednim importerem szuflad kasowych w tym Flip Top (klasa premium). Dystrybutorem produktów firmy NCR i Advanpos (POSy, drukarki POSowe, skanery).

Szuflady Flip Top  o wysokiej jakości są sprawdzone i przetestowane. Cieszą się dużym zainteresowaniem w małych, średnich i dużych sieciach handlowych (24, 12V i w najbliższym czasie również 5V).

Produkty firmy Advanpos:  to nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Oferujemy je w konkurencyjnych cenach  w stosunku do marek zachodnich.

Dla firm ceniących sobie zachodnie rozwiązania mamy również ofertę amerykańskiej firmy NCR.

Proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne wirtualizacja Citrix, Xen, Microsoft Hyper-V, zarządzanie sieciami, administracja serwerami (opartymi na platformach Linux, Windows) licencje firmy Microsoft, programy antywirusowe aż po zaawansowane rozwiązania chroniące infrastrukturę IT.